03.09.2024 15:48

Захід з позитивного мислення для жителів міста

97a04b7a-751c-4f93-a514-69c3cb8eebb1.jpg

Сьогодні в місті Кобеляки відбувся особливий захід, організований психологом Благодійного фонду "Карітас Полтава" Тетяною Величко. Тема зустрічі - "Позитивне мислення". Мета допомогти учасникам зрозуміти важливість позитивного мислення в повсякденному житті та навчити їх використовувати ефективні методи для збереження позитивного настрою.

Під час зустрічі Тетяна обговорила з присутніми кілька ключових аспектів:

• Що таке позитивне мислення та його вплив на психічне здоров'я. Учасники дізналися, як позитивне ставлення може позитивно впливати на їхнє загальне самопочуття і покращувати якість життя.
  • Як формувати позитивне мислення в умовах стресу. Було розглянуто способи підтримання оптимістичного настрою навіть у складних ситуаціях, що є особливо актуальним у наші часи.
  • Практичні вправи та техніки для зміцнення позитивного ставлення до життя. Пані Тетяна поділилася з учасниками ефективними методами й вправами, які можна використовувати для підвищення рівня позитивного мислення.

Учасники мали можливість активно долучитися до обговорення, поділитися своїми думками й отримати індивідуальні поради від психолога. Атмосфера на заході була доброзичливою і підтримуючою, що сприяло відкритому діалогу та обміну досвідом.

Завдяки такому заходу присутні отримали корисні інструменти для збереження позитивного настрою і впевненості в собі, що є важливим для підтримки психічного здоров'я в умовах сучасного життя.

9ca7ae3a-73cd-45b6-84be-f598ce3d58a0.jpg 575ddc47-cf6b-41ee-bd75-224e21c12b0a.jpg df092a85-131d-4d22-a75c-17713adfbbb4.jpg