03.09.2024 13:05

Як здійснюється вхід до Електронного кабінету із застосуванням файлового ключа, або ключа Дія.Підпис?

3e7ce9d3-9a9d-4f7b-a908-61f6e26eb777.jpg

Головне управління ДПС у Полтавській області інформує, що Порядок функціонування інформаційно-комунікаційної системи «Електронний кабінет» (далі – Електронний кабінет) визначається наказом Міністерства фінансів України від 14.07.2017 № 637 «Про затвердження Порядку функціонування Електронного кабінету», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 01.08.2017 за № 942/30810.

Для здійснення входу до приватної частини Електронного кабінету  за допомогою файлового кваліфікованого електронного підпису необхідно:

- натиснути «Вхід» на головній сторінці Електронного кабінету;

- у вікні «Вхід до особистого кабінету» обрати вкладку «Файловий ключ»;

- у полі «Оберіть АЦСК» обрати надавача електронних довірчих послуг, яким видано кваліфікований електронний підпис;

- у полі «Особистий ключ», використовуючи кнопку «Обрати», завантажити файл із ключем;

- вказати пароль доступу до особистого ключа у полі «Пароль захисту ключа» та натиснути «Зчитати»;

- після успішного зчитування ключа здійснити вхід до приватної частини Електронного кабінету використовуючи кнопку «Увійти».

Для здійснення входу до приватної частини Електронного кабінету за допомогою Дія.Підпис необхідно:

- натиснути «Вхід» на головній сторінці Електронного кабінету;

- у вікні «Вхід до особистого кабінету» обрати вкладку «Дія.Підпис»;

- натиснути «Отримати код» та відсканувати згенерований QR-код;

- у мобільному додатку «Дія» здійснити підтвердження особи та підписати «Запит на підпис документа через Дія.Підпис».

Нагадуємо, що вхід до Електронного кабінету здійснюється за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua, а також через вебпортал Державної податкової служби України.