03.09.2024 08:10

На порядку денного питання захисту дітей

bdfd23e3-c1e7-4079-b57c-877974d95dd7.jpg

31 серпня 2024 року відбулося чергове засідання комісії з захисту прав дитини при Виконавчому комітеті Кобеляцької міської ради. Засідання пройшло під головуванням профільного заступника міського голови Сергія Омельченка. На порядку денному стояли питання, пов'язані з охороною прав та інтересів дітей у громаді, зокрема, враховуючи обставини, що склалися у сім'ї, та в інтересах дитини, комісія ухвалила рішення щодо надання дозволу на реєстрацію місця проживання неповнолітньої без згоди батька.

Надала дозвіл на здійснення правочину щодо укладення договору дарування нерухомого майна, право користування яким має малолітня дитина. Комісія ретельно вивчила обставини справи, щоб гарантувати захист майнових прав дитини.

Окрім цього, під час засідання комісія прийняла рішення щодо надання малолітнім дітям статусу дитини, позбавленої батьківського піклування. Це дозволить дітям отримати необхідний соціальний захист та підтримку від держави.

Комісія також надала відповідний висновок щодо доцільності позбавлення особи обов'язків опікуна в інтересах дитини, а також ухвалила рішення щодо встановлення графіка побачень батька з дитиною, з урахуванням потреб дитини та її найкращих інтересів.

Всі рішення комісії були ухвалені з урахуванням чинного законодавства та в інтересах захисту прав дітей.

fb32a4bc-829b-4cfc-ad38-6fdfb091bde0.jpg c27893f9-e141-427d-b532-cd54632a9a4a.jpg