21.08.2024 15:13

6a94ac43-462d-4408-ae5f-8c45c711239b.jpg

У рамках підготовки до 52 позачергової сесії Кобеляцької міської ради, 22 серпня 2024 року, о 10:00 відбудеться спільне засідання постійних комісій міської ради з питань економічної політики, власності, бюджету, тарифів та цін; з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, дотримання прав людини, громадського правопорядку, законності та запобігання корупції.

Комісії розглянуть питання:

1. Про надання дозволу на придбання та подальшу передачу окремого індивідуально визначеного майна Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради.
  2. Про затвердження Програми покращення матеріально-технічного забезпечення підрозділів Управління Служби безпеки України в Полтавській області на 2024 рік.
  3. Про внесення змін до місцевої Програми підтримки підрозділів територіальної оборони та Збройних Сил України на 2024 рік.
  4. Про внесення змін до статуту Комунального підприємства «Екопарк» Кобеляцької міської ради.
  5. Про видачу свідоцтва про право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства КСП «Іскра», реорганізованого у ПСП «Іскра»,  Данило Софії Степанівні.
  6. Про вступ до Всеукраїнської асоціації громад.