21.08.2024 08:15

Визначили переможців конкурсу «Молодіжний лідер Полтавщини»

febb966e-ff94-4eff-a405-3c069ac83f1a.webp

Конкурс «Молодіжний лідер Полтавщини» в області проводиться вдруге. Його започаткували з метою виявлення, підтримки та заохочення молодіжних лідерів, які сприяють створенню соціально-економічних, політичних, організаційних та правових умов для життєвого самовизначення, реалізації творчого потенціалу молоді в інтересах суспільства.

«Молодь завжди була рушієм змін. На Полтавщині проживає чимало молодих людей з активною громадською позицією, які прагнуть розвивати регіон та покращувати життя громад. Вкотре в цьому переконався. Було чимало перспективних, креативних проєктів й ініціатив у різних сферах», – зазначив заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Василенко.

Журі ретельно вивчило матеріали, що були подані на розгляд, переглянули презентації та поспілкувалися з конкурсантами.

Після обговорення визначили переможців. Усі вони отримають дипломи та сертифікати на 10 тисяч гривень з обласного бюджету.

Переможці серед представників інститутів громадянського суспільства у номінаціях:

«Популяризація здорового способу життя серед молоді» – Анастасія Капран (ГО «Федерація дартсу Полтавської області).

«Розвиток молодіжної інфраструктури та механізмів її ефективного використання» – Микола Бутко (ГО «Нова Полтава).

«Розвиток волонтерського молодіжного руху» – Ярослав Передерій (ГО Полтавського обласного відділення Українського фонду культури імені Бориса Олійника).

Переможці серед фізичних осіб, які делеговані органами місцевого самоврядування:

«Популяризація здорового способу життя серед молоді» – Олександр Шаповал (Піщанська громада).

«Розвиток молодіжної інфраструктури та механізмів її ефективного використання» – Оксана Шендрик (Опішнянська громада).

«Підвищення спроможності молоді, розвиток неформальної освіти» – Анна Дяденко (Котелевська громада).

«Забезпечення дієвості механізмів участі молоді у житті власних громад» – Наталія Пилипенко, жителька міста Кобеляки, членкиня Молодіжної ради при Кобеляцькій міській раді

b129b833-f2c3-44af-ab6c-80fa1107b443.webp