Логотип

Кобеляцька територіальна громада

Полтавська область, Полтавський район

20.08.2024 15:00

Відбувся турнір з мініфутболу присвячений пам’яті майора Національної Гвардії України Ігоря Пугача

18 серпня у с.Пришиб Кременчуцького району відбувся турнір з мініфутболу серед юнаків 2012 року народження, присвячений пам’яті майора Національної Гвардії України Ігоря Пугача.

Участь взяли дві команди Кобеляцької ДЮСШ - юнаки (тренер В.Білорибець) та дівчата (тренер Р.Сабіров), господарі поля та команда з с.Потоки.

Змагання пройшли за коловою системою. В результаті 1 місце посіла команда с.Потоки (9 очок), 2 місце – кобеляцькі юнаки (4 очка), 3 місце – юнаки с.Пришиб (2 очка) та 4 місце кобеляцькі дівчата (1 очко).

Кращим гравцем серед юнаків став Олександр Брейко, кращим воротарем турніру стала Анастасія Буйнецька. Команди-призери були нагородженні грамотами й медалями, а всі учасники змагань отримали від організаторів смачну піцу та солодку воду.