17.08.2024 13:27

Вічна пам'ять герою. Загинув 27-річний Денис Мартиненко з Вільховатки

615b467a-c4c3-408a-ad05-800957854ddb.jpg

З глибоким болем і скорботою повідомляємо, що 15 серпня 2024 року, під час виконання бойового завдання, героїчно загинув захисник України, наш земляк – житель села Вільховатка, Мартиненко Денис Миколайович. Він віддав своє життя, захищаючи свободу та незалежність нашої держави, під час ворожого ракетного обстрілу поблизу населеного пункту Могриця на Сумщині.

Денису було лише 27 років, але його життя стало яскравим прикладом відваги, патріотизму та самопожертви в ім'я Батьківщини. Він назавжди залишиться у наших серцях як герой, який до останнього подиху відстоював мир і спокій на рідній землі.

Кобеляцька громада глибоко сумує за втратою нашого героя та висловлює щирі співчуття його родині, друзям і близьким. Ми разом з вами в цей тяжкий час.

Про дату та час поховання буде повідомлено додатково.