12.08.2024 16:08

Яскравий Квест та Холі-фест: як молодь Кобеляччини святкувала своє свято

914cf5ff-4af0-4b7c-ba4f-af1fb003a6c6.jpg

Днями команда Молодіжної ради при Кобеляцькій міській раді організувала для молоді Кобеляччини чудовий розважальний захід, який був наповнений незабутніми емоціями та порцією драйву.

Спершу молоді був запропонований квест містом. Учасники квесту отримали путівники та вирушили в захоплюючу подорож Кобеляками. Учасники розгадували загадки, виконували цікаві завдання, і зрештою знайшли секретну локацію, де на них чекала розважальна програма. Вона включала флешмоб "Ментально сильні та єдині" та яскравий Холі-фест (фестиваль фарб).

Учасники заходу мали можливість відпочити, активно порухатися, збагатитися духовно та згуртуватися. А щоб приємний присмак свята залишався ще довше, кожен учасник отримав солодкі прянички з логотипом Молодіжної ради, які з любов'ю приготувала @tania_cake_kobeliaki.

Свято завершилося теплими обіймами та обміном враженнями. Молодіжна рада висловила подяку всім учасникам за активність і підтримку, а також за бажання разом створювати такі позитивні моменти. Цей захід ще раз довів, що молодь Кобеляччини – це сила, яка вміє не лише працювати, але й чудово відпочивати та об'єднуватися задля спільних цілей.

a837b1db-7335-48c1-9f07-12e8605f8853.jpg f4d2a381-6128-464f-aca8-24b0dbb14f45.jpg