26.11.2021 15:21

Віддали шану жертвам голодомору в Україні

61a0df38cd64e__3.jpg

В останню суботу листопада українці всього світу вклоняються пам’яті жертв голодоморів: геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922 та 1946-1947 років.

Голодомор – це величезна і найжахливіша трагедія українського народу, яка забрала мільйони людських життів. Це злочин тоталітарного комуністичного режиму, який не стерти з людської пам’яті. І мабуть немає в Україні сім’ї, якої б не торкнулася ця трагедія. Кожен із нас хоча б один раз у житті чув від своїх дідусів чи бабусь жахливі розповіді-спомини про опухлих від голоду і доведених до зубожіння людей. Не витримавши голоду, вони помирали цілими родинами.

26 листопада 2021 року біля пам’ятного знаку жертвам голодомору, що у місті Кобеляки, відбувся мітинг-реквієм з нагоди вшанування пам’яті загиблих під час Голодомору 1932-33 років.

Участь у заході взяли заступник міського голови Сергій Китайгора,  працівники апарату Виконавчого комітету міської ради та її структурних підрозділів, духовенство.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять про загиблих від голоду земляків, поклали квіткові композиції до пам’ятного знаку. Панахиду по невинно убієнним відправив настоятель Свято-Миколаївського храму отець Василій.

Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. І воно стало даниною тим, хто навічно пішов від нас у далекому 1933 році. Закликаємо усіх жителів громади долучитися 27 листопада до Загальнонаціональної хвилини мовчання у пам’ять про людей, життя яких на родючій землі обірвала голодна смерть та поставити запалені свічки на підвіконні осель. Хай цей вогник стане знаком нашої вічної скорботи і пам’яті, світлом очищення задля нашого майбутнього.

61a0df3171dfd.jpg 61a0df31886d7.jpg