30.07.2024 10:20
Оголошення про відумерлу спадщину
![e009c8bb-f861-4231-bc91-e6a42c97e816.jpg e009c8bb-f861-4231-bc91-e6a42c97e816.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/264513/e009c8bb-f861-4231-bc91-e6a42c97e816.jpg)
Кобеляцька міська рада повідомляє, що у порядку, передбаченому статтею 1277 Цивільного кодексу України, статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпочався етап формування заяви до Кобеляцького районного суду Полтавської області про визнання відумерлою спадщини, яка залишилась після смерті Зайцевої Ганни Дмитрівни, 21 серпня 1951 року народження, місце народження: с. Рівчак-Степанівка Лосіновського району Чернігівської області, яка померла 20 грудня 2021 року у с. Ліщинівка Полтавського району Полтавської області.
Повідомляємо спадкоємців або осіб, яким відомі спадкоємці, про необхідність звернення до Кобеляцької міської ради Полтавського району Полтавської області, яка знаходиться за адресою: 39200, вул. Касьяна, 29, м. Кобеляки, Полтавський район, Полтавська область, з метою реалізації права на спадкування.
Поділитись
Дізнайтеся також
29/07/2024
Триває збір за подані петиції
27/07/2024
Шановні медичні працівники Кобеляччини!
Усі новини