29.07.2024 11:36

Інформаційне повідомлення про збір пропозицій щодо перейменування топонімів населених пунктів Кобеляцької міської ради

66a754a863949__Red-Professional-Gradients-University-Education-LinkedIn-Single-Image-Ad.jpg

У Кобеляцькій міській раді продовжуються заходи з дерусифікації та позбавлення наслідків колоніального минулого радянських часів.

Процес здійснюється в перейменуванні топонімів, названих на честь російських державних та культурних діячів, або таких, які є русизмами, або таких, які відображають російський світогляд чи пов'язані з Росією.

Мета збору пропозицій: очищення топонімів Кобеляцької громади.

Пропозиції приймаються: з 29 липня 2024 року 11:00 по 05 серпня 2024 року 11:00 включно.

Запрошуємо мешканців сіл Кунівка, Сухинівка та Леваневське Кобеляцької громади вносити свої пропозиції щодо нових назв населених пунктів.

Наразі триває І етап – збір пропозицій від жителів цих населених пунктів через платформу E-DEM.

Громадське обговорення відбувається на виконання вимог ЗУ «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії».