26.11.2021 12:47

Ліквідація стихійних сміттєзвалищ на території громади

61a0bb4053541__2.jpg

Як уже повідомлялося на сайті міської ради, комунальним підприємством «Водоканал Плюс» нещодавно придбано фронтальний ковшовий навантажувач Sinomash 955T, головним завданням якого є виконання дорожніх та землерийних робіт, навантажування, прибирання полігонів твердих побутових відходів та стихійних сміттєзвалищ у теплу пору року.

Цього тижня навантажувач займався облаштуванням території не лише міста Кобеляки, а у селах Красне та Кунівка.

На прохання діловодів, за допомогою професійної техніки, було прибрано стихійне сміттєзвалище на прилеглій території колишньої ферми за селом Красне та поряд з сільським кладовищем, яке знаходиться на краю села Кунівка.

Робота по благоустрою території громади із залученням спецтехніки триватиме і далі.

Шановні мешканці! Нам усім потрібно усвідомити, що стихійні сміттєзвалища – це не тільки потворне явище, а й джерело негативного впливу на довкілля, від стану якого залежить здоров’я кожного з нас.

61a0bb32adc08.jpg 61a0bb32b2c7b.jpg