26.07.2024 16:50

У громаді вітали медичних працівників

66a3a9ce668c1__1.jpg

Напередодні професійного свята, 26 липня, у Кобеляцькій громаді вітали працівників галузі охорони здоров’я з Днем медичного працівника.

Цього дня керівництво міської влади – в.п. Кобеляцького міського голови-секретар міської ради Василь Кіптілий привітав фахівців Центру первинної медико-санітарної допомоги, міської лікарні, Кобеляцького та Ліщинівського психоневрологічних будинків-інтернатів.

Василь Кіптілий побажав усім медикам міцного здоров’я, витримки, сили духу та невичерпної енергії. Найголовніше, він побажав перемоги та мирного неба! До слів вітань також було додано вручення грамот Кобеляцької міської ради кращим медичним працівникам. Концентра програма була організована художніми самодіяльними колективами Центру культури і дозвілля Кобеляцької міської ради.

Значення медиків складно переоцінити, адже їхня праця націлена на підтримку здоров’я задовго до моменту народження і протягом усього життя людей. Особливо вона потрібна у цей складний для країни час, коли ворог безжально нищить міста і села, руйнуючи не лише будівлі, а й людські життя та душі.

Нагадаємо, що відповідно до Указу Президента, медики відзначають професійне свято 27 липня. Саме у цей день вшановують пам’ять цілителя і великомученика перших віків християнства Пантелеймона.

Тож, дорогі медики, щиро вітаємо вас з вашим професійним святом.

60e23300-2dfc-4b94-84e3-2c6d6a7fb79a.jpg cd2d74e7-32fd-4511-a644-787f87f2e3ae.jpg