26.07.2024 08:55

Олег Шабалтій – призер Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти

66a33a4b39957__photo_2024-07-25_15-04-40.jpg

Житель міста Кобеляки, керівник гуртка «Юні туристи-краєзнавці» при Кобеляцькій станції юних туристів Кобеляцької міської ради Олег Миколайович Шабалтій став призером Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Джерело творчості» та виборов ІІІ місце в загальному рейтингу в номінації «Туристсько-краєзнавчий напрям».

Вітаємо пана Олега з перемогою! Дякуємо, йому за те, що він гідно представив не лише Кобеляцьку громаду, а й Полтавщину.

Нагадаємо нашим читачам, що вихованці гуртка, який очолює Олег Шабалтій, мають значні досягнення на районному та обласному рівнях, зокрема в обласних заходах туристсько-краєзнавчого напрямку: змаганнях з пішохідного та спортивного туризму, обласному зльоті юних туристів-краєзнавців та мають вагомі досягнення у змаганнях та Чемпіонатах з велотуризму.

Так тримати!