25.07.2024 12:58

Кобеляцька міська рада підтримує військовослужбовців-земляків

66a221df147bb__6.jpg

В умовах воєнного стану, коли вся країна об’єдналася для боротьби з агресором, важливою складовою залишається підтримка наших воїнів, які віддано захищають незалежність України. Кобеляцька міська рада робить усе можливе, щоб допомогти своїм землякам, які проходять службу в Збройних Силах України.

З перших днів війни міська рада активно долучилася до надання допомоги військовим. Організовуються збори та доставка продуктів харчування, медичних засобів, одягу та військового обладнання для наших бійців. Завдяки підтримці громади та зусиллям місцевих волонтерів вдається забезпечити військовослужбовців найнеобхіднішим. Проводяться благодійні ярмарки, концерти та спортивні змагання під час яких проводиться збір коштів для наших захисників.

Приділяється увага і забезпеченню продуктами харчування. Через волонтерів місцева влада передає солдатам харчові набори, які включають консерви, супи та каші швидкого приготування, чай, каву, солодощі та інші продукти тривалого зберігання.

Не менш важливим є забезпечення військовим обладнанням. Міська рада виділяє кошти та придбаває «мавіки», які допомагають нашим захисникам виконувати свої обов’язки в найскладніших умовах. Завдяки цим зусиллям, військові мають змогу працювати ефективніше та безпечніше.

Кобеляцька міська рада висловлює щиру вдячність всім, хто долучається до підтримки наших захисників. Завдяки спільним зусиллям ми наближаємо перемогу та забезпечуємо мирне майбутнє нашої країни.

Разом ми сильні, разом ми переможемо!

8be5bd01-429b-410a-a5f1-35f83e219020.jpg 34fa684d-66f8-4f1e-910c-a8d0e720d8e1.jpg aacf17e4-62c5-42c7-a2c7-9fe1071b0954.jpg