25.07.2024 10:00

В Україні запрацювали фінансові програми для підвищення енергонезалежності споживачів

66a1f5c954cc6__photo_2024-07-25_09-42-06.jpg

В умовах кризової ситуації в енергетиці, коли росія постійно атакує і руйнує енергетичну інфраструктуру, важливим завданням є підвищення енергонезалежності споживачів, тому Уряд розробив і наразі впроваджує цілий пакет важливих рішень і фінансових програм, що допоможуть стимулювати розвиток розподіленої генерації з метою забезпечення власної енергонезалежності українців, локальних потреб в генерації і в цілому енергетичної безпеки України.

Зокрема, відтепер доступна програма кредитування під 0% для фізичних осіб на придбання генеруючих установок, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел, ініційована Міністерством енергетики, яка спрямована на залучення власників домогосподарств до розбудови власних джерел енергії. Детальніше читайте за посиланням