25.07.2024 09:00

66a1e643b1138__ac65401a551bfe85a8ed21cd197525d2.jpg

За інформацією Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки у Signal розсилають шахрайські повідомлення, щоб заволодіти персональними даними.

Користувачі месенджера Signal отримують розсилку, замасковану під повідомлення від адміністраторів, з текстом на кшталт «ми виявили вхід до вашого облікового запису з нового пристрою» або «ваш обліковий запис може бути заблоковано: щоб уникнути блокування і для підтвердження вашої особистості – введіть код».

Залякуючи хакерськими атаками та зломами, шахраї підбурюють передати персональні дані третім особам, зазначили журналісти з «Без брехні». Робити так не варто в жодному разі – інформацію про себе, зокрема, й пароль варто міняти лише в особистому кабінеті. Інакше ваші дані можуть потрапити не просто в руки шахраїв, а в руки шахраїв з росії.

Про це свідчить некоректне використання слів у повідомленнях, яке притаманне зловмисникам з рф. Крім цього, аналітики й фахівці неодноразово наголошували, що російські хакери збирають особисті дані українських військових і їх родичів.

feb9b803-4d61-4142-a1e7-bd7c26f21de0.jpg