23.07.2024 15:50

Засідання комісії при Виконкомі: погоджено матеріальні допомоги мобілізованим жителям громади

669fa70d37d24__2.jpg

20 липня 2024 року відбулося чергове засідання комісії при Виконавчому комітеті Кобеляцької міської ради, присвячене розгляду заяв на отримання матеріальної допомоги жителями громади. Порядок денний включав питання підтримки мобілізованих військовослужбовців.

На засіданні було розглянуто 15 пакетів документів, поданих мобілізованими військовослужбовцями громади. Після детального аналізу кожної заяви комісія одноголосно прийняла позитивні висновки щодо всіх 15 заявників.

Відповідно до пункту 5.8 Положення про порядок та умови надання матеріальної допомоги мешканцям Кобеляцької міської територіальної громади, кожному заявнику з міського бюджету буде виділено по 10 тисяч гривень. Ці кошти мають на меті підтримати військовослужбовців та їхні сім'ї у цей складний для країни час.

Міська рада продовжує надавати всебічну підтримку захисникам України та висловлює вдячність за їхню мужність та відданість.

Нагадаємо, що минулого місяця було розглянуто та погоджено виділити кошти по 17 заявах.