18.07.2024 18:09

Відбулося засідання профільної комісії

669930443878b__1.jpg

Профільна комісія міської ради з питань містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, зв’язку та підприємництва під головуванням Миколи Попика розглянула питання про затвердження містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території міста Кобеляки, Полтавського району, Полтавської області».

До роботи профільної комісії долучився заступник міського голови Сергій Омельченко.

«Цей стратегічний документ окреслює розвиток міста на найближчі роки. Він пройшов усі необхідні етапи погодження та розроблявся відповідно до чинних державних і будівельних норм, отримавши позитивний висновок від експертної організації», – зазначив начальник відділу містобудування, архітектури, земельних відносин та екології Олександр Постольник.

Генеральний план міста створений з метою аналізу можливостей та напрямків економічного і просторового розвитку міста, розміщення основних об’єктів, збереження історико-культурної спадщини, зелених зон, парків тощо.

У ході обговорення члени профільної комісії рекомендували винести дане питання на розгляд депутатського корпусу.