18.07.2024 14:57

Бюджетна комісія погодила до розподілу близько 4 мільйонів гривень

6699033928f21__1.jpg

Вчора, 17 липня, відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань економічної політики, власності, бюджету, тарифів та цін. Вела засідання Таміла Шевченко.

У роботі комісії взяли участь в.п. міського голови - секретар ради Василь Кіптілий, його заступник Сергій Омельченко, депутат Полтавської районної ради Олег Решетило, керівники комунальних підприємств громади та представники структурних підрозділів міської ради.

Спершу члени профільної комісії заслухали та погодили звіт про виконання бюджету громади за перше півріччя 2024 року з урахуванням міжбюджетних трансфертів по доходах у сумі 147 714 458 грн та по видатках у сумі 149 874 351 грн.

Наступним, найбільш обговорюваним, було питання внесення змін до показників бюджету громади на 2024 рік.

Начальник фінансового відділу міської ради Андрій Дацко детально ознайомив присутніх з пропозиціями, які надійшли від головних розпорядників щодо виділення додаткових коштів на утримання установ, наголосивши, що сума коштів, яка підлягає розподілу, склала близько 4 млн грн, а запитів надійшло на значно більшу суму.

У ході розгляду цього питання члени комісії детально ознайомилися з потребами, заслуховували роз’яснення головних розпорядників коштів щодо виділення додаткових коштів на першочергові потреби тощо. Не залишилось осторонь і питання виділення коштів на потреби Збройних Сил України.

У результаті бюджетна комісія узгодила проєкт рішення «Про внесення змін до показників бюджету Кобеляцької міської територіальної громади на 2024 рік».

Цього дня члени комісії обговорили та підтримали питання прийняття у комунальну власність міської ради нерухомого майна – це нежитлове приміщення, в якому буде розміщено Придніпрянський фельдшерсько-акушерський пункт.

Йшлося на комісії й про затвердження переліку видів рекреаційної діяльності, переліку платних послуг, що надаються адміністрацією регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський», та цін на них, та ряд інших.

За кожним із питань порядку денного прийнято відповідні рекомендації. Остаточне рішення по кожному з них буде прийнято на пленарному засіданні Кобеляцької міської ради.

81a1626d-1edd-49c8-b7f0-192b898eda66.jpg ad7a30fd-7ba8-417e-a4a3-a60b54d8437e.jpg 1199c9e6-dc51-41be-ab11-6548e264f24a.jpg