18.07.2024 09:10

Програма підтримки Нансена для України

6698ad432bb47__konkurs.webp

У межах конкурсу Програми підтримки Нансена для України, яким опікується Норвезька агенція з розвитку та співробітництва (Norad) за підтримки Уряду Норвегії надаватиметься підтримка розвитку підприємництва в Україні у сферах:

енергетики;

продовольчої безпеки, сільського господарства та виробництва продуктів харчування;

інфраструктури.

Метою конкурсу є сприяння готовим до інвестицій проєктам, які могли б підтримати економічну діяльність в Україні.

Отримати грант мають можливість юридичні особи зареєстровані в Україні.

Пріорітитним в проєкті є розширення участі та представництва жінок у економічній сфері.

Гранти призначені для зменшення ризиків перед прийняттям інвестиційних рішень та можуть бути використані на:

написання техніко-економічного обґрунтування;

створення нових підприємств;

розширення існуючого бізнесу;

навчання місцевого персоналу.

Грант може покривати до 70% понесених проєктних витрат.

Мінімальна сума гранту становить 1 млн норв. крон (~ 91 тисяча дол. США). Заявки на суму менше 1 млн норв. крон будуть відхилені.

Важлива умова: грант не може перевищувати 20% річного обороту заявника.

Ознайомитися з більш детальною інформацією можна за посиланням: http://surl.li/ehybbh