17.07.2024 16:47

Профільна комісія розглянула земельні питання

6697cd1ab4c5b__1.jpg

16 липня під головуванням Миколи Андрієнка відбулося засідання постійної комісії з питань екології, природних ресурсів, земельних відносин та агропромислового розвитку. Порядок денний засідання налічував близько п’ятдесяти питань.

Левова частина з-поміж усіх проєктів рішень стосувалася затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі, надання дозволів на розробку технічної документації тощо.

Окрім того, комісією було підтримано питання проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності, що перебуває в оренді в одному із фермерських господарств та погоджено затвердження переліку видів рекреаційної діяльності та розміру плати за відвідування природоохоронної установи РЛП «Нижньоворсклянський».

У ході роботи комісії деякі питання були зняті на доопрацювання. Загалом на розгляд депутатського корпусу рекомендовано понад тридцять питань.