17.07.2024 09:44

Шановні мешканці міста Кобеляки!

6697684b387f7__Виконком.JPG

У зв’язку з аварійним відключенням електроенергії по Полтавській області, яке сталося з 18:00 16 липня по 03:00 17 липня 2024 року, в нашому місті тимчасово припинилося водопостачання.

Хотілося б звернути вашу увагу, що з 13 діючих артезіанських свердловин у місті до критичної інфраструктури віднесено лише 2 найпотужніші. Ці свердловини продовжують працювати навіть за відсутності електропостачання, однак, вони не здатні повністю забезпечити питною водою всіх мешканців міста у той час, коли немає світла. При включенні електроенергії працюють всі 13 свердловин.

Просимо з розумінням поставитися до ситуації та заздалегідь дбати про резервні запаси води. Через часті та тривалі відключення електроенергії можливі аналогічні перебої.

Міська влада разом з комунальним підприємством працює над тим, щоб забезпечити стабільне водопостачання в нашому місті навіть у складних умовах.

Дякуємо за ваше розуміння.