15.07.2024 15:12

Єдність для майбутнього: спільна стратегія владних та соціальних служб у профілактиці правопорушень серед неповнолітніх

669513373e596__IMG_20240715_083549.jpg

Днями представники служби у справах дітей апарату Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради, фахівці відділення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю Кобеляцької міської ради та Кобеляцького відділу Центру пробації в Полтавській області обговорили ряд важливих питань.

У ході зустрічі були аналізовані функції та повноваження різних служб. Розроблений алгоритм співпраці у напрямку профілактики правопорушень серед неповнолітніх і обміну інформацією про правопорушників.

Також було заплановано спільні заходи з метою профілактики протиправної поведінки серед молоді, включаючи соціально-виховні заходи та допомогу у розв'язанні проблемних питань. Важливо відзначити, що ефективна співпраця між цими установами є ключовим чинником у досягненні успішних результатів у роботі з неповнолітніми, які мають конфлікти з законом.