15.07.2024 15:12
Єдність для майбутнього: спільна стратегія владних та соціальних служб у профілактиці правопорушень серед неповнолітніх
![669513373e596__IMG_20240715_083549.jpg 669513373e596__IMG_20240715_083549.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/259856/669513373e596__IMG_20240715_083549.jpg)
Днями представники служби у справах дітей апарату Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради, фахівці відділення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю Кобеляцької міської ради та Кобеляцького відділу Центру пробації в Полтавській області обговорили ряд важливих питань.
У ході зустрічі були аналізовані функції та повноваження різних служб. Розроблений алгоритм співпраці у напрямку профілактики правопорушень серед неповнолітніх і обміну інформацією про правопорушників.
Також було заплановано спільні заходи з метою профілактики протиправної поведінки серед молоді, включаючи соціально-виховні заходи та допомогу у розв'язанні проблемних питань. Важливо відзначити, що ефективна співпраця між цими установами є ключовим чинником у досягненні успішних результатів у роботі з неповнолітніми, які мають конфлікти з законом.
Поділитись
Дізнайтеся також
15/07/2024
Вітання з Днем української державності
12/07/2024
В Кобеляках триває ремонт доріг
Усі новини