12.07.2024 13:31

Позачергове засідання Виконавчого комітету міської ради: матеріальна допомога постраждалим від стихійного лиха у Іванівці

669105fe80dfe__Слайд1.JPG

У зв'язку з нещодавнім стихійним лихом, яке завдало значних збитків жителям села Іванівка, Виконавчий комітет Кобеляцької міської ради провів позачергове засідання. Головною темою обговорення було питання надання матеріальної допомоги постраждалим сім'ям.

Розгляд заяв та прийняття рішення

На засіданні було розглянуто 14 заяв від мешканців Іванівки, які зазнали матеріальних втрат внаслідок стихійного лиха. Члени Виконавчого комітету уважно вивчили кожну заяву, враховуючи масштаби завданих збитків. Відповідно до Положення про надання матеріальної допомоги, комітет ухвалив рішення про виділення коштів з міського бюджету в сумі близько 400 тис. грн.

Кошти будуть розподілено між заявниками пропорційно до ступеня завданих збитків.

Наголосимо, що рішення прийнято на основі принципів справедливості та рівності, з метою максимально підтримати тих, хто постраждав найбільше.