11.07.2024 16:21

Шановні мешканці міста Кобеляки!

668fdc7a58053__Blue-and-Green-Casual-Corporate-Digital-Pharmacy-Startup-LinkedIn-Sponsored-Content.jpg

Через часті та тривалі відключення електроенергії водозабірні станції не встигають накачувати достатню кількість води. Це призводить до зменшення або відсутності водопостачання в деяких мікрорайонах нашого міста. Крім того, у зв’язку зі спекотною та засушливою погодою почастішали випадки використання водопровідної води для поливу присадибних ділянок, що додатково ускладнює безперебійну роботу водомережі.

Просимо вас відповідально ставитися до ситуації та економити воду. Зменшіть використання водопровідної води для поливу присадибних ділянок. Нагадуємо, що забезпечення мешканців міста питною водою для санітарно-побутових потреб є пріоритетом.

Сподіваємось на ваше розуміння та розраховуємо на вашу свідомість.