23.11.2021 09:37 279
Вакцинація від СOVID-19
Адміністрація КНП «Кобеляцький Центр ПМСД» повідомляє, що 22.11.2021р. зроблено 107 вакцинацій від COVID-19. Станом на 23.11.21р. загальна кількість щеплених осіб 8420. Отримали дві дози 6866 особи.
Станом на 23.11.2021 року в територіальній громаді Кобеляцької міської ради, за весь період моніторингу захворюваності – 1510 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19.
22.11.21р. по КНП «Кобеляцький Центр ПМСД» зареєстровано 38 випадків захворюваності на COVID-19.
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
Ваша думка важлива!
24/06/2026
Увага! Тимчасове припинення газопостачання
24/06/2026
Комісія розглянула понад 70 земельних питань
24/06/2026
Хвилина мовчання
Усі новини