10.07.2024 13:48
Марина Гордя кращий гравець турніру з футболу «Золотий колос України»
![668e66f85e638__450168819_2284578555238469_8264652112785144139_n.jpg 668e66f85e638__450168819_2284578555238469_8264652112785144139_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/258635/668e66f85e638__450168819_2284578555238469_8264652112785144139_n.jpg)
Завершився відкритий чемпіонат ГО «ВФСТ «Колос» з футболу «Золотий колос України» серед дівчат 2009-2010 та 2011-2012 років народження. Кобеляцьку громаду та Полтавщину на цих змаганнях представляли футболістки Кобеляцької дитячої юнацько-спортивної школи «Лідер» під керівництвом тренера Руслана Сабірова.
Дівчата змагалися за призові місця у віковій групі 2011-2012 років народження та провели п’ять ігор. У трьох матчах здобули перемогу, а дві гри закінчилися внічию. У підсумку команда «Лідер» виборола перше місце у своїй віковій категорії та отримала кубок відкритого чемпіонату ГО «ВФСТ «Колос» з футболу «Золотий колос України».
Титул «Кращий гравець» було присвоєно Марині Горді.
Висловлюємо подяку тренерам та спортсменкам, які в такий складний час для нашої країни змогли приїхати на турнір і показати високий рівень гри!
![c45a50a3-1ed5-40ee-b9d2-223ba54268df.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/258638/c45a50a3-1ed5-40ee-b9d2-223ba54268df.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
15/07/2024
Підвищіть рівеь цифрових навичок
10/07/2024
Навчання на платформі Дія.Освіта
Усі новини