10.07.2024 11:31

До уваги представників бізнесу!

668e470c556ce__5d0b9f6ae2279946357069.jpg

З метою визначення потреб експортерів Полтавської області, досвіду, поточних викликів, а також рівня зацікавленості в отриманні послуг для розвитку зовнішньоекономічної діяльності пропонуємо представникам бізнесу  громади, діючим та потенційним експортерам взяти участь у опитуванні, яке проводить Офіс з розвитку підприємництва та експорту спільно з центром підтримки підприємців Дія.Бізнес у Полтаві, Агенцією регіонального розвитку Полтавської області Офіс євроінтеграції та Полтавською міською радою.

Результати опитування сприятимуть у підготовці корисних інструментів для підтримки експортерів Полтавської області, зокрема навчальної програми, яка відбудеться восени 2024 року.

Кінцевий термін заповнення опитувальника – 28 липня 2024 року. Заповнити форму можна за посиланням: http://surl.li/tnmtoy

Опитування проводиться в межах програми "Розбудова регіональної інфраструктури підтримки експортерів”, яка реалізується громадською асоціацією Unite Ukraine спільно з Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес за підтримки проєкту Міжнародного торговельного центру "Підвищення економічної стійкості громад, що постраждали під час війни”, який фінансується Урядом Японії.