10.07.2024 09:34

У Канавах відновлено пам'ятник «Загиблим воїнам в роки Другої світової війни»

668e2ca671bdd__Blue-Gradient-Healthcare-ProfessionalBusiness-Services-LinkedIn-Single-Image-Ad.jpg

Днями у селі Канави було здійснено ремонт пам'ятника «Загиблим воїнам в роки Другої світової війни». Ремонтні роботи виконав місцевий житель Микола Наумов. Завдяки його професіоналізму та відданості справі, пам'ятник знову набув належного вигляду.

Керівництво Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради висловлює щирі слова подяки Миколі Сергійовичу за якісно виконану роботу, а місцевій громадській організації «Лідер» за придбаний будівельний матеріал.

Пам'ятник «Загиблим воїнам в роки Другої світової війни» є символом пам'яті про тих, хто віддав своє життя, захищаючи рідну землю під час війни. Його відновлення є важливим кроком для збереження історичної пам'яті нашого народу.