09.07.2024 16:26

На турнірі з волейболу пам’яті Віктора Бабенка зібрано кошти для ЗСУ

668d3aa3430cb__450395084_394889167030651_7463721183686191413_n.jpg

У неділю, 7 липня, на спортивному майданчику «Бабенкова яма», що в місті Кобеляки, відбувся традиційний турнір з волейболу серед аматорських команд, присвячений пам'яті Віктора Бабенка, учасника АТО та жителя міста Кобеляки, який загинув, захищаючи нашу державу.

Цього року у змаганнях зареєструвалося п’ять місцевих команд та одна команда з Царичанки. На жаль, гравці з Царичанки не змогли взяти участь у змаганнях, тож місцеві волейболісти розпочали ігри за коловою системою. У підсумку місця розподілилися таким чином:

V місце – команда «Тригада»;

IV місце – команда «Кіборги»;

III місце – команда «Підгора».

У фіналі зійшлися дві команди – «Стінгери» та «Кобеляки». У запеклій та цікавій боротьбі чемпіонами турніру стали гравці команди «Кобеляки», а «Стінгери» посіли друге місце.

Призери отримали кубки та грамоти від Кобеляцької міської ради. Також вони отримали грошові винагороди від спонсорів турніру: за перше місце – 3000 грн, за друге – 1800 грн, за третє – 1200 грн.

За ініціативи дружини загиблого захисника Валентини Бабенко, під час турніру було організовано збір коштів на підтримку ЗСУ. Усі охочі мали змогу долучитися до цієї благодійної справи. Призові кошти, які отримали переможці турніру, також були передані на потреби ЗСУ. Спільними зусиллями вдалося зібрати 8 690 грн, які були передані волонтерам.

Відрадно, що є люди, такі як Юрій Срібний, які підтримують пам'ять про полеглих героїв, започатковують нові традиції та цінують старі. Приємно, жителі мікрорайону також долучилися до облаштування території.

Керівництво міської влади відразу відгукнулося на прохання Юрія Срібного допомогти в облаштуванні спортивного майданчика та прилеглої території, залучивши працівників комунальної служби «Водоканал Плюс».

Лише спільними зусиллями влади та активних жителів громади можемо здолати будь-які труднощі. На жаль, не в змозі зробити лише одне – повернути життя наших героїв-захисників.

6560bcf2-e1ab-47b5-93a3-40586dbb7db6.jpg cdc0ec6f-1eb1-4a63-ae88-defe8cf74f5b.jpg