08.07.2024 13:14

У Кобеляках працює Центр життєстійкості

668bbc0e2ebe6__зображення_viber_2024-07-08_13-05-13-008.jpg

Це дружній, безбар’єрний простір, куди може звернутися кожен мешканець громади і отримати підтримку.

Усім нам іноді потрібна допомога. Важливо, щоб ми знали, де є дружній безбар’єрний простір, де нас підтримають, нададуть потрібну інформацію, познайомлять з тими, хто проходить схожі виклики.

🫂 Центр життєстійкості - точка входу для кожної людини, яка потребує психосоціальної допомоги.

Тут професіонал вам порадить, куди звернутися і як справлятися з вашою проблемою.

Серед послуг Програми життєстійкості:

📌первинна консультація - оцінка фахівцем звернень громадян та їхніх потреб з подальшим перенаправленням людини до необхідних фахівців чи інших служб у громаді,

📌психосоціальна підтримка - індивідуальні консультації, групові заняття та тренінги (наприклад, “Самодопомога Плюс”)

📌координація волонтерських активностей - оперативне реагування на ті запити, які виникають у громаді, включення відвідувачів Центру життєстійкості у волонтерські ініціативи Центру

📌підтримка сімей - організація тренінгів для сімей з розвитку батьківських компетентностей (наприклад, “Батьківство без стресу”), активностей та занять для дітей, проведення заходів для родин.

Центр працює за таким графіком:

ПН-ЧТ 8:00-17:15

ПТ 8:00-16:00

СБ-НД вихідний

Перерва 13:00-13:30

Телефон Центру: +38 (098) 603 52 90

Проєкт реалізується Міністерством соціальної політики і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров'я Ти як? Першої леді Олени Зеленської.

Міністерство соціальної політики України

Міністерство соціальної політики України Ти як?

CO «Light of Hope»/БО «Світло надії»