08.07.2024 09:18

Дбаємо про благоустрій громади разом!

668b84e27878e__1.jpg

Шановні жителі громади!

Виконавчий комітет Кобеляцької міської ради вкотре звертається до вас із проханням дотримуватися правил сортування твердих побутових відходів та викидати їх у спеціально призначені для цього контейнери. Сортоване сміття підлягає повторному використанню, зменшує навантаження на полігони відходів та допомагає зберегти чистоту нашого довкілля.

Нагадаємо, що:

• Папір – викидайте у сині контейнери.
  • Пластик – викидайте у жовті контейнери.
  • Скло – викидайте у зелені контейнери.
  • Органічні відходи – компостуйте.

Суворо заборонено викидати сміття у не дозволених місцях. Це не тільки псує зовнішній вигляд наших населених пунктів, але й шкодить природі. Виконавчий комітет міської ради тримає на контролі питання дотримання правил благоустрою жителями громади та притягує порушників до відповідальності.

Пам’ятайте, що чистота нашого міста залежить від кожного з нас. Закликаємо вас відповідально ставитися до сортування сміття та утилізації відходів. Давайте разом зробимо наше місто чистим і комфортним для життя! Кожен з нас може зробити свій внесок у покращення екологічної ситуації, дотримуючись простих правил сортування.

Дякуємо за розуміння та співпрацю.