04.07.2024 12:55

Захисник нації: Володимир Коваленко і його місія на фронті

668671a226fae__Довідка-взятта-на-баланс_ВКМР.JPG

На адресу нашої громади надійшла Подяка від командира однієї з військових частин за чесне і сумлінне виконання військового обов'язку нашим земляком, уродженцем села Озера Володимиром Олександровичем Коваленком із захисту територіальної цілісності та незалежності України.

Керівництво, Виконавчий комітет та весь депутатський корпус висловлює щиру вдячність матері Володимира, Любові Григорівні, яка нині проживає в селі Озера, за виховання гідного сина нашої Батьківщини. Дякуємо його дружині, яка щоденно підтримує свого чоловіка.

Віримо, що Володимир, як  і всі наші хлопці будуть і надалі зберігати вірність військовій присязі та робити все можливе для прискорення Перемоги, гідно представляючи Кобеляцьку громаду.

Ми пишаємося вами. Ви – наші герої.

d1d7fe89-df05-42e6-ad78-e18b52bd17f6.jpg