04.07.2024 08:52

Вітання працівників Національної поліції України з професійним святом!

668638ebacfdd__Blue-and-White-Minimalist-Executive-Producer-Company-Business-Card.jpg

Шановні працівники Національної поліції України! Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Висловлюю щиру вдячність усім працівникам нацполіції, які несуть службу у нашій громаді, за самовіддану працю, професіоналізм та наполегливість.

Упевнений, що ви й надалі робитимете усе від вас залежне для регулювання порядку у громаді та зростання авторитету поліції серед населення.

Добробуту вам та вашим родинам, міцного здоров'я, щастя і нових звершень у такій важливій службі народу та Україні!

Бажаю вам мужності, виваженості, витримки та успіхів у кожній справі. Та як найшвидшої Перемоги нашій державі!

З повагою –

в.п.Кобеляцького міського голови-секретар міської ради                                         Василь КІПТІЛИЙ