29.06.2024 09:13

Вітання з днем міста

667fa6215e40a__Блакитний-Елегантний-Фото-Колаж-Розпродаж-Магазину-Допис-у-Facebook.jpg

Шановні мешканці та гості нашого чудового міста!

Від щирого серця вітаю вас з Днем міста! Сьогодні ми відзначаємо важливу подію в історії нашого рідного краю – день, коли наше місто було засноване. Цей день об’єднує нас усіх, нагадує про нашу спільну історію, традиції та культурні цінності.

Наше місто – це не лише вулиці, будівлі та парки. Це перш за все люди, які тут живуть. Саме ви – головне багатство нашого міста, його душа і його серце.

Сьогодні ми працюємо, навчаємося, відвідуємо різні заходи та займаємося спортом. І це все завдяки нашим захисникам, які гідно захищають нашу державу від ворожого вторгнення. Це свято нагадує нам про те, наскільки важливо берегти й примножувати все те, що робить наше місто та країну унікальними й неповторними.

Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя та мирного неба над головою.

Вірю в Україну та її Перемогу! Переконаний, що невдовзі ми святкуватимемо день народження нашого міста під мирним небом вільної, незалежної України!

З повагою –

В.п. Кобеляцького міського голови-секретар міської ради                    Василь КІПТІЛИЙ