27.06.2024 10:05

Григорію Кошлатому та Віталію Лісному відкрили меморіальні дошки

667d0f4d30cfb__зображення_viber_2024-06-27_08-33-57-678.jpg

26 червня 2024 року в селі Василівка Кобеляцької громади відбулося урочисте відкриття меморіальних дошок на честь загиблих учасників російсько-української війни – Григорія Кошлатого та Віталія Лісного. Меморіальні дошки встановили на адмінбудівлі Василівської гімназії, де у різні роки навчалися ці герої.

На церемонії були присутні представники влади, рідні, друзі, вчителі та учні навчального закладу, земляки та жителі громади. Відкриття меморіальних дошок – це щира подяка нашим відважним хлопцям, які зі зброєю в руках стали на захист територіальної цілісності України, віддано боролися за її незалежність та свободу.

«Низько вклоняюсь рідним за те, що виростили таких відважних синів, дякую вчителям за патріотичне виховання. Ми всі повинні постійно пам’ятати наших земляків та згадувати їх у своїх молитвах», – з такими словами до присутніх звернувся виконуючий повноваження міського голови, секретар міської ради Василь Кіптілий.

Слова подяки та шани також висловили старший офіцер відділення рекрутингу та комплектації третього відділу ТЦК та СП, капітан Віталій Білокінь й директор Василівської гімназії Ольга Вазерцева.

Почесне право відкрити меморіальні дошки було надано донькам Григорія Кошлатого та брату Віталія Лісного. Присутні вшанували пам’ять загиблих односельчан хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальних дошок. Рідні запалили свічки пам’яті, а учасники художньої самодіяльності виконали журливі пісні.

Ми віримо, що цей пам’ятний знак буде нагадувати всім поколінням про героїзм наших захисників у боротьбі за суверенітет і цілісність України. Низький уклін тим, хто віддав своє життя за свободу та незалежність нашої держави. У наших серцях вічно буде жити пам'ять про них. Ми в неоплаченому боргу перед жертовністю матерів, дружин і дітей загиблих воїнів.

Дякуємо усім воїнам, які боронять нашу рідну країну.

Вічна пам’ять та шана! Слава Україні! Героям Слава!

5f527d6a-4341-44a9-b291-f87d8567fe6a.jpg f1de6bc1-a9a0-4011-ada3-fc1926ccf0b2.jpg 8a76789c-2e4f-4df8-ac97-809d20ea45b8.jpg