25.06.2024 10:05

На Полтавщині система БПД шукає психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю дітей

667a6539ed30b__photo_5460734296626159010_y.jpg

Розпочався конкурс з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю дітей через систему БПД: прийом документів до 27 червня. Про це повідомляють в Координаційному центрі з надання правничої допомоги.

Мета проєкту — захистити права дитини, забезпечити її найкращі інтереси та не допустити повторної травматизації, віктимізації під час кримінального провадження.

Що роблять психологи в проєкті

Допомагають підготувати дитину до процесуальних дій, створити для неї безпечне середовище під час участі у процесуальних діях, зокрема:

• враховують її вік та особливості розвитку;

• ставлять дитині зрозумілі і нетравмуюючі запитання;

• за потреби виступають проти запитань дитині, які можуть її травмувати, від інших осіб.

Хто може брати участь в конкурсі

Фахівці з вищою освітою за спеціальністю 053 «Психологія» (бакалавр, магістр).

Територія залучення

З 1 вересня 2024 року — по всій території України, на яку поширюється юрисдикція органів державної влади України. При поданні заяви на конкурс психологи вказують регіон, в якому бажають працювати. Можна обрати декілька регіонів.

Оплата послуг

У межах пілотного проєкту оплата здійснюватиметься за міжнародної технічної допомоги.

Як взяти участь у конкурсі (Інфографіка)

• До 27 червня подати заяву про участь та інші документи через форму: https://legalaid.gov.ua/contest-psychologist/

• 4–10 липня пройти онлайн-навчання. Посилання на проходження навчання та дані для входу (логін та пароль) будуть надіслані на адресу електронної пошти психолога, зазначену у заяві про участь у конкурсі.

• 19–29 липня пройти індивідуальну співбесіду щодо мотивації до участі у проєкті.