19.06.2024 14:43

Шановні фермери, трудівники села Кобеляцької громади!

6672c4652e9a9__150921-jones-farming-tease_xlphqf-1536x863-1.jpg

Від імені міської ради та від себе особисто щиро вітаю вас з професійним святом – Днем фермера!

Фермер і фермерство – це не просто професія. Це – спосіб життя людей, які не уявляють себе без землі, без пшеничного поля і вранішнього сонця, що сходить над рідною землею Це свято усіх тих, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих фермерських справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Ваша праця є основою наповнення бюджету громади, продовольчої безпеки та економічного розвитку України.

Бажаю вам міцного здоров’я, щедрих врожаїв та родинного благополуччя. Нехай ваша праця приносить лише задоволення та процвітання!

Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку.

З повагою – в.п.Кобеляцького міського голови-

секретар міської ради                                         Василь КІПТІЛИЙ