18.06.2024 15:48

Кобеляцькі вихованці ДЮСШ взяли учсть у футбольному турнірі

6671742b55dd8__p_6453a6a407.jpg

12-14 в м.Горішні Плавні пройшов турнір з футболу пам’яті генерального директора ПрАТ «Полтавський ГЗК» Мартиненка В.П. серед юнаків та дівчат 2016 років народження.

У турнірі взяли участь і дві команди Кобеляцької дитячої юнацько-спортивної школи – юнаки (тренер Андрій Луценко) та найменші дівчатка. Всього змагалось 10 команд. Для наших вихованців це був перший офіційний турнір такого рівня, то ж головним завданням для них було взяти участь, а по можливості й перемогти.

У результаті ігор вихованці Кобеляцької ДЮСШ (юнаки) посіли 3 місце у малому Кубку, а дівчата – 4 місце, поступившись нашим юнакам. Кращим гравцем команди серед хлопців був Іван Івашко, кращим воротарем Олег Матюх. У дівчаток кращим гравцем у команді стала Єлизавета Молчанова.

Всі діти були нагороджені медалями, кращі гравці статуетками, команди кубками та грамотами. Наші діти показали неабияку жагу до перемоги, в кожній грі були емоції, боротьба та головне командний дух.