17.06.2024 15:41

Світова підтримка України

66702ef544b3d__photo_2024-06-16_17-35-55.jpg

Світова підтримка України. Діалог на високому рівні щодо шляхів до всеосяжного, справедливого та стійкого миру для нашої держави. 101 держава й міжнародна організація-учасниця Глобального саміту миру.

Три важливі пункти спільного комюніке (https://www.president.gov.ua/news/spilne-komyunike-pro-osnovi-miru-91581).

⏺ Усі військовополонені мають бути звільнені шляхом повного обміну. Всі депортовані й незаконно переміщені українські діти та всі інші українські незаконно утримувані цивільні особи мають бути повернуті в Україну.

⏺ Українські АЕС, зокрема Запорізька, повинні працювати безпечно та захищено під повним суверенним контролем України. Будь-яка загроза або використання ядерної зброї в контексті війни в Україні є недопустимими.

⏺ Вільне, повне та безпечне торговельне судноплавство, а також доступ до морських портів на Чорному й Азовському морях. Продовольчу безпеку жодним чином не можна використовувати як зброю. Українська сільгосппродукція має безпечно й вільно постачатися зацікавленим третім країнам.

Вдячні Президенту й команді. Вдячні країнам і міжнародним організаціям. Усім, хто допомагає. Слава Україні!