14.06.2024 20:37

США підтримуватимуть Україну для перемоги України у війні

666c7fd551b91__photo_2024-06-14_20-36-06.jpg

#міжнародна_підтримка

США підтримуватимуть Україну для перемоги України у війні. Президенти Володимир Зеленський і Джо Байден підписали найсильнішу угоду з усіх, які були між нашою державою і Сполученими Штатами за час незалежності України.

Стабільний рівень підтримки щороку на 10 років. Чітко про оборонну й безпекову складові та відповідальність росії за війну, санкції й використання російських активів на користь нашої держави. Співпраця і для розвитку нашого оборонного виробництва. Зафіксована підтримка Америкою вступу в майбутньому України в НАТО.

Підписана угода – новий рівень союзництва й безперечне досягнення. Вдячні Президенту Володимиру Зеленському й команді, Президенту Джо Байдену, обом партіям та палатам Конгресу за підтримку. Разом до перемоги. Слава Україні!🇺🇦