19.11.2021 11:03

У Кобеляцькій громаді відзначили День Гідності та Свободи

61977405a64fd__IMG_0008.JPG

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цього дня вшановують ті події в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

За останні 15 років Україна пережила два Майдани –  2004 та  2013-2014 років. На щастя, перша Помаранчева революція обійшлася без жертв. Але наступного разу, під час Революції Гідності, ми втратили Небесну сотню.

Напередодні, біля пам’ятника Т.Г. Шевченку, відбувся  урочистий мітинг, у якому взяли участь керівництво Кобеляцької міської ради, представники структурних підрозділів міської ради, керівники закладів освіти.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, які віддали власне життя задля демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Закликаємо всіх жителів громади 21 листопада згадати ті трагічні події, які стали знаковими для нашої країни.

619773f65c595.jpg