14.06.2024 13:43

Змінено склад членів Кобеляцької ТВК

666c1ebe7b8f7__TVK-sayt.jpg

Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 03 червня 2024 року № 35 «Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів», внесено зміни до складу Кобеляцької міської територіальної виборчої комісії, а саме:

• достроково припинено повноваження секретаря комісії – Салогуб Людмили Григорівни, від місцевої організації Політичної партії "ЗА МАЙБУТНЄ", та включено до її складу і призначено секретарем комісії – Решетило Наталію Іванівну, від місцевої організації Політичної партії "ЗА МАЙБУТНЄ";
  • достроково припинено повноваження члена комісії – Винник Людмили Петрівни, від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України", та включено до її складу – Тараненка Дмитра Миколайовича, від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України".