11.06.2024 15:24 303
Оксана Білокінь отримала звання "Мати-героїня"
Сьогодні жителька міста Кобеляки, матір п’ятьох дітей, Оксана Білоконь отримала державну відзнаку, яку їй вручив заступник начальника Полтавської ОВА Антон Чубенко. За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їхнього розвитку їй присвоєно почесне звання «Мати-героїня».
Нагадаємо, що у травні таку ж нагороду отримала й Ольга Шаня з села Григорівка. На жаль, того дня пані Оксана не змогла бути присутньою на урочистостях, тому цю нагороду вона отримала сьогодні.
Поділитись
Дізнайтеся також
22/06/2026
Увага! Прощання із Захисником України
22/06/2026
Хвилина мовчання
21/06/2026
З глибоким сумом повідомляємо...
Усі новини