11.06.2024 15:24
Оксана Білокінь отримала звання "Мати-героїня"
![66684213082b3__materi.webp 66684213082b3__materi.webp](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/248765/66684213082b3__materi.webp)
Сьогодні жителька міста Кобеляки, матір п’ятьох дітей, Оксана Білоконь отримала державну відзнаку, яку їй вручив заступник начальника Полтавської ОВА Антон Чубенко. За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їхнього розвитку їй присвоєно почесне звання «Мати-героїня».
Нагадаємо, що у травні таку ж нагороду отримала й Ольга Шаня з села Григорівка. На жаль, того дня пані Оксана не змогла бути присутньою на урочистостях, тому цю нагороду вона отримала сьогодні.
Поділитись
Дізнайтеся також
27/07/2024
Шановні медичні працівники Кобеляччини!
26/07/2024
У громаді вітали медичних працівників
26/07/2024
Шановні жителі громади!
Усі новини