Кобеляцька територіальна громада

Полтавська область, Полтавський район

10.06.2024 15:51

У Кобеляках відбувся волейбольний турнір присвячений пам’яті Віталія Олексійовича Детюка

8 червня на міському пляжі «Золотий» відбувся турнір з пляжного волейболу, присвячений пам’яті Віталія Олексійовича Детюка.

У змаганнях взяли участь 18 чоловічих і 5 жіночих команд з Кобеляцької та Білицької громад. Чоловічі команди були розподілені на шість груп по три команди. Перші місця в групах здобували право боротися у півфінальних та фінальних зустрічах. Жіночі команди грали в одній групі за коловою системою.

У підсумку серед жіночих команд ІІІ місце здобула команда «Тигрюлі» (Кобеляки), ІІ місце – «В. Балка» (Білицька громада), а переможцями стала команда «Зозулі» з міста Кобеляки.

У змаганнях серед чоловіків третє місце посіла команда з с. Іванівка. У боротьбі за перше місце між командами «Кобеляки» та «Білики» перемогу здобула команда Білицької громади. Переможці були нагороджені кубком, медалями та грамотами.
Загалом у змаганнях взяли участь 46 волейболістів із сіл Шенгури, Придніпрянське, Підгора, Сухинівка, Павлівка, Красне, Іванівка, селища Білики та міста Кобеляки.

Пам'ять Віталія Олексійовича Детюка шанують та пам’ятають, і цей турнір став ще одним підтвердженням того, що його внесок у розвиток спорту не забутий.