07.06.2024 14:28

Оголошення про формування складу робочої групи з розробки Статуту громади

6662eee7571eb__Кольоровий-Трикутники-Весняний-Розпродаж-Публікація-для-Facebook.jpg

З метою розробки Статуту Кобеляцької міської територіальної громади, який буде основним нормативно-правовим актом громади та матиме вищу юридичну силу щодо всіх інших актів, які приймаються органом місцевого самоврядування й відображатиме спільні цінності та інтереси громади Виконавчий комітет Кобеляцької міської ради оголошує про формування складу робочої групи з розробки цього документа.

На робочу групу покладатимуться такі завдання:

• визначення основних принципів та положень Статуту громади;
  • розробка проєкту Статуту громади;
  • проведення громадських обговорень та врахування пропозицій мешканців;
  • підготовка остаточного проєкту Статуту для затвердження на сесії міської ради.

Вимоги до кандидатів:

• активна громадянська позиція;
  • володіння базовими знаннями у сфері права та місцевого самоврядування;
  • вміння працювати в команді та націленість на результат;
  • бажання брати участь у розвитку громади.

Для участі у складі робочої групи необхідно подати заяву довільної форми на ім’я в.п. Кобеляцького міського голови-секретаря ради В.П.Кіптілого до 15 червня 2024 року надіславши на її електронну адресу: 21051562@mail.gov.ua

Запрошуємо охочих долучитися до важливого процесу підготовки Статуту Кобеляцької громади.