07.06.2024 13:57

Профільна комісія розглянула земельні питання

6662e7be3fd9f__Дизайн-без-назви-(1).jpg

Днями Микола Андрієнко провів засідання профільної постійної комісії з питань екології, природних ресурсів, земельних відносин та агропромислового розвитку.

У засіданні взяли участь виконуючий повноваження міського голови-секретар ради Василь Кіптілий, заступник міського голови Михайло Брейко, депутати міської ради Павло Голтвянський, Олександр Копелець, Ніна Ясинська, Анатолій Кривуля та Роман Киценко, старости й працівники апарату Виконавчого комітету міської ради.

Депутати розглянули й підтримали проєкти рішень міської ради щодо затвердження технічної документації на земельні ділянки. Погодили проєкти рішень щодо затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та затвердження звітів про експертні грошові оцінки земель тощо.

Загалом порядок денний засідання налічував 38 земельних питань, з них 8 було знято на довивчення. По двох питаннях комісія внесла свої поправки.

Відповідно до висновків, на розгляд сорок сьомої сесії міської ради восьмого скликання рекомендовано 30 земельних питань.

IMG_0352.jpg IMG_0353.jpg IMG_0355.jpg