05.06.2024 15:07

6660551893ed0__Засідання-профільних-постійних-комісій.jpg

Завтра, 06 червня 2024 року, о 15:00 відбудеться спільне засідання постійних комісій міської ради з питань економічної політики, власності, бюджету, тарифів та цін і з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та партнерських зв’язків.

На порядку денному питання:

1. Про звіт начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту Кобеляцької міської ради Пелюхні В. А. про роботу за 2023 рік та І квартал 2024 року.
  2. Про затвердження Програми сприяння обслуговуванню Казначейською службою розпорядників та одержувачів бюджетних коштів Кобеляцької міської територіальної громади на 2024 рік.
  3. Про передачу Комунальному некомерційному підприємству «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кобеляцької міської ради нерухомого майна в оперативне управління.