05.06.2024 14:54

Оголошення про затвердження технічних документацій з НГО в межах населених пунктів Кобеляцької громади

66605175a3b98__з-01.01.2025-будуть-діяти-нові.jpg

Відповідно до рішення тридцять сьомої сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання від 03.10.2023 року №48 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах населених пунктів Кобеляцької міської ради» з 01 січня 2025 року діятиме оновлена нормативно грошова оцінка земель у межах населених пунктів Кобеляцької міської територіальної громади, а саме сіл: Брачківка, Бринзи, Василівка, Вібли, Гайове, Гаймарівка, Галагурівка, Ганжівка, Гарбузівка, Золотарівка, Іванівка, Кишеньки, Коваленківка, Красне, Лебедине, Лесинки, Лісне, Литвини, Мартинівка, Мідянівка, Морози, Озера, Перегонівка, Підгора, Поводи, Придніпрянське, Проскури, Просяниківка, Прощуради, Ревущине, Світлогірське, Соснівка, Сухе, Сухинівка, Твердохліби, Чкалове, Шабельники та Шенгури.

На виконання ст. 5, 13 Закону України «Про оцінку земель», ст. 286.2 положень Податкового кодексу України з дня введення нормативно грошових оцінок, власникам земельних ділянок, користувачам та орендарям земельних ділянок комунальної власності вказаних населених пунктів необхідно замовити витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.